KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13658558
nr 1365 8558
Etsningar
2 st, Hans von Hayek (1869-1940), landskap med hästar. Signerade. Motivet: 22,5x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:09:36
100 kr
150 kr
200 kr